Yurtdışından Binlerce Müşteriye
e-İhracat İle Satış Yap

NEDEN TURKEYEX?

Yüz binlerce müşteriye ulaşma fırsatı ve uygun teslimat
ücretleri sunan TurkeyEx ile birkaç adımda
yurtdışına satış yapmaya başlayabilirsiniz.

uygunkargo

Uygun Fiyatlı Kargo Yapısı

Yurtdışına satış sürecinde çoğu satıcının korkulu rüyası teslimat süreci
TurkeyEx ile çok daha kolay!
ecommerce

Ücretsiz Mağaza Açılışı

TurkeyEx'de tek tıkla ücretsiz bir şekilde mağazanızı açabilir, hemen ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.
marketing

Reklam Bütçeniz Bizden

TurkeyEx olarak yurtdışına satış yapma yolculuğunuzda reklam maliyetlerinizi biz karşılıyor, reklam planlamalarını biz yürütüyoruz.
1

Dükkanınızı ücretsiz bir şekilde açın ve ürünlerinizi yükleyin

 • Ücretsiz bir şekilde Birkaç basit adımla mağazanızı oluşturun ve ürünlerinizi listeleyin. Ürünlerinizin sisteme yüklenmesi ve mağazanızın optimizasyon sürecinde destek ekibimiz sizinle!
 • Firmanızı mikro ihracat ile yurtdışına açma sürecinde reklam bütçelerimizle ve destek ekibimizle yanınızdayız.
2

Müşteriler mağazanıza gelsin ve sipariş almaya başlayın

 • TurkeyEx'in ürünleriniz için ayırdığı reklam bütçesi ve kategorilerinize özel reklam planlarımızla ücretsiz bir şekilde yeni müşteriler kazanın.
 • Yurtdışına satış yaparak siz de mikro ihracatçı olun, hem teşviklerin hem de döviz ile gelir elde etmenin ayrıcalıklarından yararlananın.
3

NakliyemKolay güvencesi ile uygun fiyatlı ve kolay bir şekilde kargo gönderin

 • Yurtdışına satış yaparken en büyük korkulardan biri olan yüksek maliyetli kargo süreçlerini NakliyemKolay güvencesi ile kolaylaştırın.
 • Size sağlayacağımız siparişe özel takip edilebilir kargo kodu ile teslimatınızı MNG Kargo aracılığı ile saniyeler içinde gönderin.
4

Ödemeleriniz almaya başlayın, mağazanıza özel reklam bütçesi desteğimiz ile işinizi büyütün

 • Döviz üzerinden kazandığınız yurtdışı gelirini istediğiniz ödeme yöntemi ile tahsil edin. 
 • Ürün ve kategorilerinizin raporlarına tek tıkla paneliniz üzerinden ulaşın. Reklam bütçesi desteğimiz ile işinizi büyütün!

HEMEN BAŞLAYIN

Sürpriz masraf yok! Ücretsiz mağaza açılışı ve ücretsiz reklam desteği var...

Mağazanızı açmak ve ürünlerinizi listelemek için tek yapmanız gereken ücretsiz bir şekilde TurkeyEx’de kayıt olmak… Satış yaptıkça sürdürülebilir komisyon oranımız ve reklam bütçesi desteklerimizle birlikte işinizi büyütmenin keyfine varın.

0₺
Mağaza Açmak Ücretsiz
%25
Komisyon Oranı

TurkeyEx'in avantajları:

 • Ücretsiz bir şekilde mağazanızı açabilir ve diğer e-ticaret sitelerindeki ürünlerinizi tek tıkla mağazanıza yükleyebilirsiniz.
 • Yurtdışına en uygun fiyata ve en hızlı şekilde kargo yollayarak dakikalar içerisinde mikro ihracatçı olabilirsiniz.
 • Mağazanıza özel hazırladığımız binlerce dolara varan ücretsiz reklam bütçesi ve planlama desteğiyle yurtdışına satış yapmaya başlayabilirsiniz.
money
Ödeme altyapısında kullandığımız iPara sistemi sayesinde istediğiniz miktarı istediğiniz anda güvenli bir şekilde banka hesabınıza tahsil edebilirsiniz.

Ödemeleriniz sipariş anındaki döviz kurunun TL karşılığı üzerinden yapılacaktır. Çalışma ve tahsilat saatlerimiz mesai saatleri ile sınırlıdır.

BİZE GÜVENEN SATICILAR

TurkeyEx'i yurtdışına satış yapmaya başlamış tedarikçilerimizden dinleyin!

SIKÇA SORULAN SORULAR

TurkeyEx'de satıcı olma sürecine dair aklınıza takılanlar...

Herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır, TurkeyEx’de mağazanızı açmak ücretsizdir. TurkeyEx, mağaza açılışının yanı sıra ürünlerinize özel optimize edilmiş binlerce dolara varan reklam paketlerini tedarikçilerine ücretsiz bir şekilde sunar. TurkeyEx satıcıları, sadece ve sadece satış yaptığında %25 olmak üzere komisyon öder ve bu komisyon karşılığı uygun fiyatlı kargo gibi birçok konuda avantaj sağlar.

Yaptığım satışların ücretlerini nasıl tahsil ederim?

TurkeyEx satıcı paneliniz üzerinde yaptığınız satışları ve bakiyenizi rahatlıkla görüntüleyebilir, ayrıntılı analiz raporlarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca güvenli ödeme altyapımızı sayesinde istediğiniz miktarda bakiyeyi belirlediğiniz banka hesabına tek tıkla gönderebilirsiniz.

Ürünlerimi yurtdışına nasıl kargolayacağım?

Ürünlerinizi yurtdışına kargolamak için tek yapmanız gereken aldığınız sipariş sonucunda otomatik olarak oluşturulacak barkodu çıktı alıp anlaşmalı kargo sağlayıcılarımıza teslim etmek… Gönderileriniz KargomKolay çatısı altında 140’dan fazla ülkeye uygun fiyatlara hızlı bir şekilde teslim edilecektir.

Ürünlerimi mağazama nasıl ekleyeceğim?

Eğer popüler pazaryerlerinden herhangi birinde mağazanız bulunuyorsa ürünlerinizi tek tıkla sistemimize yükleyebilirsiniz. Ayrıca diğer durumlarda elinizdeki ürünleri mağazanıza eklemeniz için destek ekibimiz tüm süreçte sizin yanınızda…

İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım!

İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım

Main Menu